Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Administrativ personal

Här finns kontaktuppgifter till den administrativa personalen på institutionerna för geovetenskaper och kulturvård. Vissa funktioner delas mellan institutionerna, och i annat fall framgår det vid vilken institution personen arbetar.

Administrativ chef

Vakant

Personal


Personalhandläggare

Katrin Falk, katrin.falk@gu.se, 031-786 6608

Ekonomi


Ekonom

Maria Andersson, maria.andersson.9@gu.se, 031 - 786 5305 (F.n. tjänsteledig)


Ekonomiadministratör kulturvård

Lars-Inge Bly, lars-inge.bly@conservation.gu.se, 031-786 9362


Ekonom kulturvård

Monica Bindel, monica.bindel@gu.se, 031-786 1061


Ekonom geovetenskaper och kulturvård

Annika Wahlström Idegårdannika.wahlstrom-idegard@gu.se, 031-786 5305


Ekonom geovetenskaper

Conny Nilsson, conny.nilsson@gu.se, 031-786 2814
 

Ekonomiadministratör geovetenskaper
Monica Palm, monica@gvc.gu.se, 031-786 2800

Studieadministration

Utbildningshandläggare kulturvård
Viveka Gren, viveka.gren@gu.se, 031-786 4701
 

Studievägledare kulturvård
Johanna Giske, svl@conservation.gu.se, 031-786 4701
 

Studieadministratör kulturvård Göteborg
Laila Stahre, laila.stahre@conservation.gu.se, 031-786 5688
 

Studieadministratör kulturvård Mariestad
Christina Hermansson, christina.hermansson@conservation.gu.se, 031-786 9363


Utbildningshandläggare geovetenskaper

Isabell Lundberg, isabell.lundberg@gu.se
031-786 5722

Studieadministratör geovetenskaper
Li Malmberg Wahle, li.malmberg@gu.se, 031-786 4711 (föräldraledig)

Eugenia Anderssoneugenia@gvc.gu.se


Studievägledare geovetenskaper

Emily Whitehurst Zack, svl@gvc.gu.se, 031-786 2838

Kommunikation

Kommunikatör
Emma Sjöberg, emma.sjoberg@gu.se 031-786 9367

Teknik/Anläggningar

Tekniker kulturvård Mariestad
Ida Karlsson, ida.karlsson@conservation.gu.se, 031-786 9366


Vaktmästare kulturvård Mariestad

Lasse Larsson, lasse.larsson@conservation.gu.se, 031-7869354


Teknisk samordnare Trädgård kulturvård Mariestad

Marianne Leckström, marianne.leckstrom@conservation.gu.se, 031-7869365


Klaraansvarig kulturvård

Aila Schachinger, aila.schachinger@gu.se, 031-786 1905


Laboratorieansvarig geovetenskaper

Emily Whitehurst Zack, emily.whitehurst.zack@gu.se, 031-786 2838

Bibliotek

Bibliotekarie kulturvård Mariestad
Maria Hörnlund, maria.hornlund@conservation.gu.se, 031-786 9364

Filmsamordnare

Filmsamordnare kulturvård Mariestad
Anders Lundvang, anders.lundvang@conservation.gu.se, 031-786 9303

Sidansvarig: Emma Sjöberg|Sidan uppdaterades: 2019-11-21
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?